Výbava

Adaptivní světlomety (AFL).

Jízda v noci může vyvolávat stres. Pokročilý systém AFL vozu Opel Insignia automaticky vybírá z devíti různých funkcí osvětlení, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální osvětlení v každé jízdní situaci bez oslnění ostatních řidičů. Výsledek: méně stresu, více bezpečnosti.

FlexRide (adaptivní stabilizační technologie).

Systém FlexRide pracuje ve třech různých režimech jízdy: zvolte „Sport“ pro citlivější jízdu s tvrdším odpružením nebo „Tour“ pro volnější projížďku. Výchozím režimem jízdy je „Normal“. V extrémních situacích FlexRide automaticky přizpůsobuje odpružení tak, aby poskytovalo maximální bezpečnost a kontrolu nad vozidlem v každém jízdním režimu.

Adaptivní pohon 4×4.

Vynikající chování vozu Opel Insignia na silnici je dále zlepšeno pohonem všech kol, který je dodáván na přání. U vozu Opel Insignia Sport je krouticí moment automaticky rozdělován nejen mezi přední a zadní nápravu, ale také mezi levé a pravé zadní kolo, což poskytuje maximum trakce, stability a vynikající dynamiky jízdy.

 Opel Eye.

Speciální kamera Opel Eye vozu Opel Insignia „čte“ a pamatuje si dopravní značky omezující rychlost a značku „zákaz předjíždění“. Systém zobrazuje tyto značky na displeji palubní desky a varuje řidiče i před nechtěným vyjetím z jízdního pruhu.

 Displej ECC.

Vždy si s sebou berte nejlepší počasí. Uvnitř vozu Opel Insignia můžete. Jednoduché ovládání pomocí displeje s nabídkou umožňuje jak řidiči, tak spolujezdci vpředu zvolit preferované nastavení klimatizace jednoduchým postupem dle symbolů.

 Ergonomická sportovní sedadla.

Sedíte pohodlně? Pokud ne, vaše řízení může být negativně ovlivněno, stejně jako vaše držení těla. Plně ortopedická sportovní sedadla vozu Opel Insignia jsou nastavitelné 8 způsoby 4 způsoby poskytují pneumatickou podporu v bederní oblasti. Rovněž nastavitelné prodloužení sedáku přináší uvolňující oporu stehen.

 Top Tec.

Nanotechnologie pro svěží a čistší interiéry. Speciální povlaky činí látku odolnější proti skvrnám a vodoodpudivější bez negativního ovlivnění prodyšnosti.

 Komunikační portál.

Ať posloucháte informace o dopravě, dynamického průvodce navigací, oblíbenou rozhlasovou stanici nebo váš přehrávač iPod®, je ovládání integrovaného systému infozábavy ve voze Opel Insignia stejně krásně intuitivní, jako je hezký na pohled.

Otočný ovladač s tlačítkem usnadňuje používání navigačního systému nebo výběr z libovolné dostupné nabídky. Jednoduše zvolte nabídku, pak otáčejte pro procházení a stiskněte pro volbu.

 Zvukové zařízení Infinity Sound System.

Pro dokonalý zvuk Opel Insignia také nabízí volitelné výjimečné zařízení Infinity Sound System. Zvukový systém používá 7 přímých kanálů, každý o výkonu 45 W k ozvučení 9 špičkových reproduktorů. Zvukový signál je digitalizován pro jemné ladění pomocí zpracování digitálního signálu (DSP) pro přesnou odezvu zvuku. Vy poznáte rozdíl díky lepší celkové reprodukci zvuku za všech jízdních podmínek.

 Navigace je jasnější.

Vysoké umístění obrazovky navigace poskytuje vynikající viditelnost v zorném úhlu řidiče. Je zapuštěna do přístrojové desky, aby se zabránilo rušení přímým slunečním světlem.

 Portály mobilního telefonu.

Rozhodněte se mezi řešením s bezdrátovým Bluetooth nebo integrovaným systémem s držákem telefonu, který nabíjí akumulátor telefonu. Všechny důležité funkce telefonu mohou být ovládány z volantu, tlačítky nebo hlasovým ovládáním.

 Sada OPC line exteriér.

Tak osobitá, jako jste vy sami. Stylové díly, šité na míru vašemu Opelu Insignia, jsou dostupné jako volitelná sada montovaná při výrobě nebo jako příslušenství instalované prodejcem značky Opel.

• Přední spojler OPC line
• Zadní spojler OPC line
• Prahy OPC line
• Zadní spoiler OPC line (ne pro Sports Tourer)
• Viditelné koncovky výfuku (ne pro motory 1.6 a 2.0 CDTI [110 k], jednotlivé pro motory 1.8, 2.0 CDTI [130 k a 160 k], dvojité pro ostatní pohonné jednotky)